Üdvözöljük iskolánk honlapján!

1043 Budapest, Kassai u. 24/a     Tel.: (061) 369-22-37    Fax: (061) 369-28-07      OM 035292

Iskolánkról

Általános képzés

Szakképzés

Közzététel
Beiskolázás

Kultúra, programok, sport

Kapcsolatok (linktár)

Kezdőlap

EUROPASS megrendelő
E-napló
Napi órarend-változások

Ebédbefizetés

Nyári szünet, tanévkezdés:

Ügyintézés szerdai napokon 9 és 16 óra között lehetséges az alábbiak szerint

Javítóvizsga: 2015. augusztus 24-25., 8 óra

Tanévnyitó: 2015. szeptember 1., 8 óra

(négy osztályfőnöki óra lesz megtartva, megjelenés ünnepi öltözékben: fehér ing/blúz és sötét nadrág/szoknya)

Tankönyvek: várhatóan az első tanítási héten osztjuk ki, a megrendelt könyvek vételárát (a támogatott csomagon felülieket is) az átvételkor kell kifizetni. A támogatott tanulók a könyvtárból kapják meg tankönyvcsomagjukat.

Mindenkinek kellemes vakációt, jó pihenést kívánunk!

A 2015/16-os tanévben induló, iskolarendszerű OKJ-s képzésekről minden információ megtekinthető itt

H Í R E K

A rendkívüli felvételi eljárás (pótfelvételi) kezdete: 2015. május 4., szakközépiskolai és szakiskolai tagozatokra.
A beiskolázásról bővebben itt tájékozódhatnak

Tájékoztatás nyolcadikos jelentkezőknek

A nyolcadikosok "Kiegészített felvételi jegyzéke" megtekinthető itt

Az aktuális időszak fontosabb eseményeiről még itt is talál információkat

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Az Office 365 Pro Plus irodai szoftvercsomag otthoni verziója díjmentesen igénybe vehető. A részletekről itt olvashatnak.

Az elmúlt tanévben történt:

Újpesti Diáknapok

Műveltségi verseny

Iskolánk csapata - Buzás Fanni, Drevenka Dorottya, Szilágyi Alexandra, Tóth Anna- az Újpesti Diáknapok keretében megrendezett műveltségi versenyen 2. helyezést értek el. Gratulálunk! (képek)

Iskolánk diákpolgármester jelöltje:

Szikszai Orsolya 12. b és csapata: Márton Zsófia, Végmann Rita és Tóth Nikolett. (képek)

Iskolánk színjátszói (11. b osztály) az Újpesti Diáknapok keretében megrendezett Amatőr Diákszínjátszó versenyen 3. helyezést értek el. Gratulálunk nekik! (képek)

2014. április 11-én a Szociális gondozó és ápoló osztályunk sikeres szintvizsgát tett a Magyar Iparkamara bizottsága előtt! Gratulálunk a 9. Sz osztálynak a sikeres és színvonalas vizsgához! (képek)

Együtt, Egységben a Városligeti Nagyréten

Emint Ember

A Vöröskereszt napok rendezvénysorozaton iskolánk is részt vett a 2014. május 8-án megrendezésre kerülő Flashmob-on a Városligeti Nagyréten. A rendezvény célja, hogy hirdessük az eszmét, miszerint egy jobb világ építéséért össze tudunk fogni! (képek)

A 2013/2014-es tanév eddigi, fontosabb eseményeiről a "Kultúra, programok, sport" menüpont alatt (vagy itt) találnak információkat, képeket

A 2013. évi nyári röplabdatáborról rövid (képes) beszámolót itt olvashatnak

Iskolánk részt vett a 2013. október 3-4. megrendezésre került, a Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központ által szervezett „SZAKMÁZZ!” Pályaválasztási kiállításon. A kiállítás különdíját hoztuk el! (képek)

Iskolánkban október 4-én, pénteken, iskolarádión keresztül emlékeztünk meg a 13 aradi vértanúról Szabó Vivien 10. c osztályos tanuló tolmácsolásában.

Október 7-én minden osztályból két-két tanuló a Batthyány – örökmécsest látogatta meg, ahol elhelyezték a megemlékezés mécseseit, gyertyáit. Néhány gondolattal itt is megemlékeztünk eme történelmi eseményről. (képek)

"A TUDÁS ÉRTÉK ALAPÍTVÁNY"

Kérjük, adója 1 százalékával támogassa alapítványunkat!  (részletek)

(A kulcsszó, illetve kulcsszavak elé mindig írják be a Kanizsay szót)

Design:
ingyenweblapok.hu - Az első hazai ingyenesen letölthető weblapok. weboldala !

Házirend            Adatvédelem