Üdvözöljük iskolánk honlapján!

1043 Budapest, Kassai u. 24/a     Tel.: (061) 369-22-37    Fax: (061) 369-28-07      OM 035292

Iskolánkról

Általános képzés

Szakképzés

Közzététel
Beiskolázás

Kultúra, programok, sport

Kapcsolatok (linktár)

Kezdőlap
Felnőttképzés OKJ-s tájékoztató

EUROPASS megrendelő
E-napló
Napi órarend-változások

Ebédbefizetés

H Í R E K

Novemberi programok:

10-14.: "Nyitott kapuk hete":
nyílt napok 8-tól 12 óráig

10.: Szépkiejtési verseny 15 órától

13-14.: Ebédbefizetés decemberre, 14 napra (pótnap: november 18.)
(novemberi étlap)

17.: Szülői fogadó 16-18 óra

22.: Szalagavató
(tanítás nélküli munkanap december 24. helyett)

27.: Helyesírási verseny (iskolai forduló)

Az aktuális időszak fontosabb eseményeiről még itt is talál információkat

Iskolánk a tavaszi szünetben olaszországi utat szervez. A részletes tájékoztató megtekinthető itt

Iskolánk 2014. szeptember 1-től érvényes, új pedagógiai programja megtekinthető, illetve letölthető itt

A 2014/15-ös tanévben induló, iskolarendszerű OKJ-s képzésekről minden információ megtekinthető itt

Tisztelt az esti tagozatra beiratkozni szándékozók!

Értesítjük Önöket, hogy a 2014-2015-ös tanévben a 9-10. évfolyamon  nem indul képzés. Jelentkezni csak korlátozott létszámban, megfelelő végzettséggel a 11., illetve a 12. évfolyamra lehet.

Beiratkozás: 2014. augusztus 27-én, 15 és 17 óra között.

Az elmúlt tanévben történt:

Újpesti Diáknapok

Műveltségi verseny

Iskolánk csapata - Buzás Fanni, Drevenka Dorottya, Szilágyi Alexandra, Tóth Anna- az Újpesti Diáknapok keretében megrendezett műveltségi versenyen 2. helyezést értek el. Gratulálunk! (képek)

Iskolánk diákpolgármester jelöltje:

Szikszai Orsolya 12. b és csapata: Márton Zsófia, Végmann Rita és Tóth Nikolett. (képek)

Iskolánk színjátszói (11. b osztály) az Újpesti Diáknapok keretében megrendezett Amatőr Diákszínjátszó versenyen 3. helyezést értek el. Gratulálunk nekik! (képek)

2014. április 11-én a Szociális gondozó és ápoló osztályunk sikeres szintvizsgát tett a Magyar Iparkamara bizottsága előtt! Gratulálunk a 9. Sz osztálynak a sikeres és színvonalas vizsgához! (képek)

Együtt, Egységben a Városligeti Nagyréten

Emint Ember

A Vöröskereszt napok rendezvénysorozaton iskolánk is részt vett a 2014. május 8-án megrendezésre kerülő Flashmob-on a Városligeti Nagyréten. A rendezvény célja, hogy hirdessük az eszmét, miszerint egy jobb világ építéséért össze tudunk fogni! (képek)

A 2013/2014-es tanév eddigi, fontosabb eseményeiről a "Kultúra, programok, sport" menüpont alatt (vagy itt) találnak információkat, képeket

A 2013. évi nyári röplabdatáborról rövid (képes) beszámolót itt olvashatnak

Iskolánk részt vett a 2013. október 3-4. megrendezésre került, a Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központ által szervezett „SZAKMÁZZ!” Pályaválasztási kiállításon. A kiállítás különdíját hoztuk el! (képek)

Iskolánkban október 4-én, pénteken, iskolarádión keresztül emlékeztünk meg a 13 aradi vértanúról Szabó Vivien 10. c osztályos tanuló tolmácsolásában.

Október 7-én minden osztályból két-két tanuló a Batthyány – örökmécsest látogatta meg, ahol elhelyezték a megemlékezés mécseseit, gyertyáit. Néhány gondolattal itt is megemlékeztünk eme történelmi eseményről. (képek)

"A TUDÁS ÉRTÉK ALAPÍTVÁNY"

Kérjük, adója 1 százalékával támogassa alapítványunkat!  (részletek)

(A kulcsszó, illetve kulcsszavak elé mindig írják be a Kanizsay szót)

Design:
ingyenweblapok.hu - Az első hazai ingyenesen letölthető weblapok. weboldala !

Házirend            Adatvédelem